Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

    Na této stránce si můžete přečíst, kdy co dělám a jaké mám svoje zážitky.....

 

Krásné prožití svátků vánočních a hodně štěstí, zdraví a lásky do nového roku

přeje Bady s celou svou smečkou

reindeersleigh20078.gif (8505 bytes) 

 

Obrazek

 

23.prosince 2009

Zítra už je tady ten jeden z nejdůležitějších dnů v celém roce a to je Štědrý den. Dneska nám tady začlo pršet, takže sníh, který byl napadaný, a že ho bylo hodně, roztál. Taky dnešním dnem začly prázdniny, takže celé dny budeme trávit venku.

Všem, kteří nám poslali vánoční práníčko moooc děkujeme, jsou všechny moc krásný. Snažili jsme se to všem oplatit a rozeslali taky naše přání, ale víme, jak to s náma chodí a proto se omlouváme, kdyby někomu přáníčko nepřišlo. Kdyby o ně měl ještě někdo zájem, tak nám můžeme napsat v kontaktech. Moc ještě jednou všem děkujeme

17.prosince 2009

Více, jak po dvou měsících zase aktualizujeme. Uběhla už hodně dlouhá doma a přesně za týden tady máme Štědrý den. 30.listopadu jsme si vyrobili adventní věcec a už jen čekáme, až přijde Ježíšek. Mezitím už se stalo i spoustu jiných věcí jako třeba na Mikuláše, opět Badík dostal spoustu pamlsků a nechyběl ani adventní kalendář pro pejsky. Taky Badoušek tak trochu zlobil páníčky tím, že moc nechtěl papat a v noci venku pořád tak zvláštně vrčel, takže musel spinkat doma. Před včerejškem nám napadl sníh, takže jsme si včera užívali procházku po zasněženém okolí. Akorát, co nám vadí je to, jak je brzo tma, protože panička přijíždí ze školy až po třetí hodině, takže na procházku moc času není, ale doháníme to každý den večerní procházkou po naší vesnici, jako každou zimu. Teď je tady pár foteček ze včerejší procházky:

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

Obrazek

14.října 2009

Tak je tady další aktualizace a k tomu i pár novým foteček. Takže jako vždy vám musíme oznámit, že na procházky chodíme pořád a nezanedbáváme nic. I když ta škola paničce zabírá hodně času, na Badíška si ho najde vždy. Včera u nás začlo pořádně sněžit, sníh ale na zemi nezůstává a hned taje, takže je z toho takový "krásný" bahno, asi si to každý dokáže představit. Počasí tedy nic moc, ale snad se to ještě vylepší a bude aspoň nějaký ten den ještě svítit sluníčko. Tady je pár foteček z procházek:

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

18.září 2009

Všechny moc zdravíme a zároveň se moc omlouváme za tu dlouhou dobu, co jsme neaktualizovali.

Od prvního září, co nám skončili nebyl vůbec čas na stránky, ale doufáme, že se to teď už zlepší a budou přibývat nejen aktualizace, ale i spousta foteček.

Takže jsme pořád všichni živí i zdraví. Když není panička ve škole, tak běháme někde po venku a většinou trénujeme poslušnost, aby Badík nezapomněl dobrého vychování. Tím bych taky chtěla Badíka moc pochválit a pochlubit se, jak pěkně poslouchá...je to moje šikulka šikovná.

28.srpna 2009.

Konečně už jsme se dostali k tomu, aby jsme napsali článek z naší 2.dovolené s Badíkem, který si můžete přečíst v rubrice VÝLETY a fotečky ve FOTOGALERII. Jak to tak rychle uteklo....v úterý už zase začíná škola. Nemůžeme tomu uvěřit, ale bohužel už to asi nikdo nezmění. Počasí bylo minulý i tento týden úplně krásné, takže si poslední dva týdny mohli všichni užít u rybníka asi tak, jak my. Tady je taková malá ukázka fotek z dovolené:

Obrazek

 

Obrazek

16.srpna 2009

 

 

 

 

Po delší odmlce se opět hlásíme, že jsme celí a zdraví. K rybníku chodímě skoro pravidelně, když zrovna neprší. Nic moc novýho se u nás neděje, ale jedna novinka přece jen je. Zítra odjíždíme na dovolenou.....bude to Badíkova druhá dovoená a to na stejné místo, na chatu, kde jsme byli i minulé léto. Až se vrátíme, tak podáme hlášení a plno fotek určitě taky chybět nebude. Zítra jedeme a vracíme se v sobotu 22. srpna, tak snad bude pěkné počasí a pěkně teplo.

3.srpna 2009

Ten čas tak rychle letí, že jsme si to ani pořádně neuvědomili a je půlka prázdnin za námi. Ale celý srpen si ještě pořádně užijeme jak do teď, že budeme chodit k rybníku a pořádně užívat tepla. O víkendu bylo krásné počasí, tak jsme nelenili a už hnali plavčit s Badíkem. Badík nechtěl z vody ani vylézt jaké bylo teplo, tak sme tam pobyli hodně času! Jinak chodíme na procházky pořád stejně, nic se u nás nemění. Ze včera na dnešek byla pořádně veliká bouřka, takže Badíček přespal doma, aby se nebál. Na fotečky se můžete kouknout ve fotogalerii.

Obrazek

 

 

 

 

26.července 2009

Opět je tady po dlouhé odmlce aktualizace ! Užíváme si sluníčka, procházek a na stránky není pořád nějak čas a taky hlavně se paničce třeba už někdy nechce. Tak snad už se to zlepší a novinky budou stále častěji a fotky taky. Jinak po těch 11 dnech se máme pořád stejně a hlavně už líp v tom, že se Badíkovi zahojila tvářička a už může normálně do vody a nebojíme se, že by nějakou tu neplechotu do rány chytil! Na procházky chodíme čím dál častěji a užíváme si je taky čím dál víc. Badík je čím dál poslušnější a hodnější, ale doufám to teď nezakřikneme. Když je veliký teplo, tak jdeme na delší procházku ráno a večer....odpoledne už jdeme nějaký ten okruh menší, jako třeba k rybníku, který máme kousek od domu. Je vidět, že to teplo je unavující, takže většinou se chladíme doma nebo na dvoře v chládku taky.... večer už je příjemněji a je to vidět i na Badíkovi, kterej lítá jak střela ! Taky přinášíme pár fotek z dnešní procházky a můžete se kouknout ve Fotogalerii...

Obrazek

 

 

 

 

15.července 2009

Po 14ti dnech konečně aktualizujeme....

14 dní prázdnin uteklo rychle jak voda, tak doufáme, že to nebude utíkat tak rychle celý 2 měsíce. Včera sme byli s Badíkem na každoročním očkování u paní veterinářky a při tom sme jí mohli říct aspoň, co se nám stalo! Badík si roškrábal na tvářičce nějaký červený flíček..asi od klíštěte, tak se mu tam udělal pořádně velkej strup. Dala nám na to takovou žlutou vodičku, tak potíráme, aby se to co nejdřív zahojilo. Badík byl pašák a i celou cestu v autě zvládl skvěle a nedělalo se mu ani blbě. Kvůli té tvářičce nemůže chodit ani plavat do rybníka, aby se mu tam ještě něco nedostalo, ale už se mu to snad brzo zahojí!

1.července 2009

Dneska je pro nás významný den, protože jsou to přesně 3 roky, co máme Badíka doma. Jak ten čas rychle utekl. Doufáme, že s Badíkem budeme co nejdýl a on nám bude dělat takovou velikou radost jako do dnes.

Dneska taky začly konečně ty dlouho očekávané letní prázdniny. První den prázdnin se vydařil a taky že by to pěkné, slunečné počasí mohlo vydržet a ne pořád nějaký bouřky a pršení. Snad ty dny nebudou taky utíkat tak rychle a prázdnin si každý užije po svém, tak jak my. Dneska hned ráno sme vyšlápli na procházku, tak se koukněte na fotečky....tady jsou:

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 


23.června 2009

Tak a zbývá nám taky 5 dní do konce školního roku...teda někomu už jen 3 dny.

Panička byla minulý týden na výletě, tak neměla moc času aktualizovat stránky a potom, až přijela, tak sme doháněli procházky, i když paničky rodiče se o mě vzorně starali.  Jinak u nás docela prší, tak doufáme, že se to počasí zlepší a o prázdninách bude jenom svítil sluníčko. Jinak se u nás nic zvláštního neděje, tak až budou zase nějaký fotečky z procházky, tak je sem hned dáma....

Teď aspoň jedna fotečka z výletu, kde byla panička...

 

Obrazek

14.řervna 2009

Tak po týdnu jdeme ohlásit, jak sme se měli celý ten týden!

Takže týden jsme začli nic moc, protože panička onemocněla, tak byla až do středy doma a já sem jí dělal společnost, když se uzdravovala. Ve čtvrtek už ale pádila do školy, takže už sme šli na pořádně dlouhou procházku, akorát, že tak trochu pršelo a byli sme celý mokří. Zítra panička odjíždí do středy na školní výlet, takže sme si ještě dneska museli užít toho krásnýho sluníčka a dokonce i s foťákem, takže se koukněte na fotečky TADY .

 

Obrazek

7.června 2009

Tak se po dlouhé době ozýváme a podáváme hlášení...

v pondělí nám konečně začal poslení měsíš ve školním roce a potom hurá prázdniny! U nás se nic novýho neděje....chodíme pravidelně na dvě až tři procházky denně. Jeden den prší, jeden den je pěkně....aby se v tom jeden vyznal. Ani sme nebyli tento týden u rybníka...protože moc velký teplo nebylo... Klíšťat taky přibejvá čím dál víc, takže se snažíme vyhýbat tý největší trávě, ale nějak to nepomáhá. Fotečky budou bohužel až příště, protože panička zapomněla dát nabít baterku!

24.května 2009

Zdravíme všechny...

po 11ti dnech jsme se konečně dostali k aktualizaci. Dneska je venku nádherně, tak odpočíváme doma v chládku, protože sme byli na procházce, která nás úplně vyčerpala. Co nejčastěji chodíme k rybníku, aby si Badíneček zaplaval a pořádně se osvěžil na zpáteční cestu. Teď se u nás nic novýho neděje. Už je skoro konec května, takže panička už bude chodit do školy jenom nějakých pět týdnů. Moc se těšímš na prázdniny, protože bude hooodně moc volnýho času na dovádění jak v rybníku, tak na louce a na velkých tůrách.

13.května 2009

Dnešní den je pěkný, sluneční, pořád lepší jak včera, kdy jenom pršelo a pršelo. Takže sme se s Badíkem vydali na krásnou procházku, i když nám ji trochu překazilo to, že práškovali pole, přes které chodíme k oblíbenému rybníku, takže se dneska koupání muselo vynechat. Ale i přesto sme si procházku parádně užili. Badík se pořádně proběhl, takže to bylo se vším všudy. Taky na sebe nachytal plno klíšťat, takže sme Badíkovi koupili pipetu (Advantix).....doufáme, že už to bude lepší a klíš´táci se nám budou vyhýbat. Taky panička dneska vzala na prochajdu foťák, takže se mrkněte na fotečky ve Fotogalerii-13.května 2009

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.května 2009

Dneska má náš Badíneček svátek, takže mu přejeme hodně zdraví! Samozřejmě od nás dostal plno pamlsků, tak ať si to vychutná.

29.dubna 2009

Zdravíme všechny ,

po více jak 14ti dnech se zase konečně ozýváme! Po Badíkových narozeninách toho bylo docela hodně, tak nebyl na stránky nějak čas . Musím začít od tý novinky, co se týká hlavně Badíka....minulý týden začal kulhat na pravou přední tlapku....bolel ho polštářek, protože si tam zapichl hodně velkej trn. Po pár dnech, kdy sme omezili velké procházky na menší a s mastičkou to pomohlo a tlapka přestala bolet. I když naše zlatíčko zjistilo, že se kulhání dá používat jenom ve zvláštních případech, aby dosáhl to, co si zamane. Badík běhá už zase jako rybička a že by ho bolela nožička...to už není poznat ani trochu.

Další novinka a tak trochu důvod k neaktualizaci celých 17 dní je to, že se panička musela učit na přijímací zkoušky na střední školu. Nakonec všechno dopadlo dobře, takže byla přijata jak na agropodnikání, tak na veterinu. Samozřejmě se rozhodla pro veterinářství.

Jinak se máme celkem dobře...panička mě bere na návštěvy ke svým prarodičům a tam si vždycky užiju toho, že sem středem pozornosti a každý si mě hladí. Počasí je teď taky takové všelijaké, fouká docela silný vítr. Doufáme, že už se to zlepší.

12.dubna 2009

Všem přejeme veselé Velikonoce

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11.dubna 2009

Dneska má náš prcek 3.narozeniny, takže ti milý Badíčku přejeme, aby ses u nás měl co nejlépe a my tě měli tak moc rádi jako do teď a věnovali ti většinu času a zahrnovali tě láskou, kterou nám s radostí oplácíš! Takže všechno nejlepší k narozeninám a moc si přejeme, aby si nám dělal takovou radost a společnost co nejdéle.

Badíčkovi narozeniny sme oslavili suprově. Hned ráno Badík dostal plno dárečků : nový obojek, plastového pejska, který byl plný pamlsků, žvýkací kartáčky na zuby, frolíky a žvýkací kosti z bůvolí kůže.... Oslavu sme zakončili dortem, který se skládal a masa, těstovin a granulí....myslím si, že Badíkovi moc chutnal, protože po něm nezůstal ani drobek .

Na fotky se můžete mrknout ve Fotogalerii- Badyho 3.narozeniny (11.4.2009)

Obrazek

 

 

 

 

Obrazek

5.dubna 2009

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ahojky všichni,

tak s radostí vám můžeme oznámit, že jaro už je tady úplně a doufáme, že už nikam neodejde! S Badínečkem chodíme ve volném čase běhat a na dlohé procházky.

Taky se musíme pochlubit tím, že jeden den před Badíkem vyběhl zajíc a když sem Badíčka zavolala, tak pěkně poslechl a po zajíčkovi neběžel.

Včera sme taky pořádně udělali jarní úklid v boudě, vyvětrali všechny "peřiny". V pátek sme našeho mazlíčka vykoupali psím šampónem, aby pěkně voněl.

Fotky z dnešní procházky najdete ve fotogalerii

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29.března 2009

Tak a je čas na další aktualizaci :o))!

 V první řadě musíme oznámit, že Badík oslaví na 13 dní své třetí narozeniny.

  Včera bylo opět krásné, jarní počasí...šli jsme na dlouhou procházku, byla sice unavující, ale zato moc pěkná, i když těch zajíčků by mohlo běhat míň! Dneska celej den jenom prší a prší...ale procházka nás taky neminula a rovno dvě....i když tak příjemné pro paničku nebyly, ale zato pro Badínečka joo. Už se koc těšíme, až pršet ale přestane a už bude pořádně venku sucho!!

22.března 2009

Opět se po týdnu hlásíme!! Je od včera je u nás podle kalendáře jaro, ale to počasí by se mohlo už konečně trochu spamatovat. V týdnu u nás zase sněžilo, ale naštěstí to nebylo tak zlý a hned ta trocha sněhu zase roztála! Jinak už trochu to bahno mizí a je trošičku sucho! S Badíkem sme byli trénovat poslušnost a musíme jen chválit a chválit, protože je to kluk šikovnej. Jinak je u nás vše při starým a nic zajímavýho se neodehrává....jako vždycky chodíme pořád na procházky.

15.března 2009

Včera bylo tak krásný jarní počasí, tak sme toho hned využili a udělali sme jarní úklid v boudičce a celým Badíkovým výběhu. Dneska už tak pěkný počasí nebylo, chvilku pršelo, potom zase přestalo a místama svítilo sluníčko, ale potom zase začlo pršet. Šli sme ale na procházku tak i tak. Teď mě panička pořád chválí, že prej poslouchám na jedničku. Doufám, že se to nepokazí a půjde to tak dál. Jinak se u nás nic moc novýho neděje. Až bude lepší počasí než bylo dneska, tak budeme zase chodit trénovat poslušnost a frisbee!

8.března 2009

Huráááá...je u nás jaro, dneska je úplně krásný počasí, svítí sluníčko...sice trochu fouká vítr, ale jinak je krásně. Museli jsme toho využít a jít hned brzy ráno na procházku a vzali sme s sebou foťák! Na poli je ještě hodně mokro, takže chodíme jenom po polních cestách, tak je ještě taky trochu bahno, takže se vracíme domů ne moc čistí, ale co se dá dělat. Doufáme, že se počasí bude jen a jen zlepšovat a bude jenom sucho, aby sme mohli pokračovat se trénováním frisbee. Jinak teď není nic novýho, ale na fotečky z dnešní prochajdy se můžete kouknout ve Fotogalerii.

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.března 2009

Tak a je tu 3.měsíc nového roku...ten čas ale běží rychle, co?! 

Po sněhu už nejsou skoro ani památky...spíš je všude plno bláta a samá voda ale Badíčkovi se líbí, jak to kolem čvachtá, když proběhne velkou kalužinou, ale paničce se to moc nelíbí, protože sem potom moc špinavej...ales paničkou si procházky stejně moc užíváme! Akorát dneska celý odpoledne jenom prší a prší...na procházku s sebou chtěla vzít panička foťák, ale nakonec usoudila, že to nemá v dešti cenu, tak snad příště bude počasí lepší!

22.února 2009

Po týdnu se zase ozýváme!

Sněhu je u nás čím dál víc, takže si pořád parádně užíváme procházek, co to jen jde....než zase sníh roztaje. Na běžky taky pořád chodíme, ale jak sou veliký závěje, tak se to propadá a moc to nejede. Taky včera místo běžek sme si šli zaběhat jen tak, aby sme si trochu udrželi kondičku a na jaře mohli zase začít běhat každý den. Když sme na procházkách, tak si taky všímáme, že je čím dál víc zajíců a srnek. Jinak se u nás nic moc novýho neděje, ale příště budou určitě nějaký fotečky.

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

15.února 2009

Přinášíme opět něco nového, co se u nás děje...

V úterý začlo odpoledne sněžit a do středy napadlo tolik sněhu, že už se dá jít i na ty běžky. Hned sme to šli ozkoušet a parádně sme se proběhli..Badíkovi se běžky moc líbí a snaží se je chytat, ale po chvíli zjistí, že to není klacek na aportování a vzdá to. Akorát jediný, co je tady an tom počasí blbý, tak to, že se Badymu chytá sníh na nožky, asi jako ostatním psíkům, takže paždých pět minut stavíme a obíráme sněhovou nadílku z paciček. Pořád se ale na běžkách jezdit nedá, tak chodíme i na pěší tůry. Moc daleko se ale chodit nedá, ale vždycky zkontrolujeme situaci na silnicích. Tak jsme vyfotili aspoň nějaký ty fotečky:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

Obrazek

5.února 2009

A máme tady druhý měsíc v roce 2009 . Po delší době se panička konečně donutila k tomu, aby sem dala nové fotečky a napsala konečně nějaký ten zápis, co děláme celé dny

Tak v první řadě si teď užíváme volna, protože panička má jarní prázdniny!! Sme pořád někde venku, ale počasí nám moc nepřeje. Panička slibovala, jak budeme chodit na běžky, ale sníh, co napadl druhý den roztál....a teď pořád jenom taje a taje. Ale tak až bude sucho, tak to bude taky paráda. S paničkou sme dneska na naší dopolední procházce byli na louce a tam jsme zkoušeli frisbee....teda řeknu vám, že je to paráda, ale nejsme žádní profíci...budeme muset ještě trénovat, ale moc nás to baví!!! Potom sme byli odpoledne na prochajdě....pořádně dlouhý a vzali sme s sebou foťák. Počasí sice nic moc...byla mlha, že daleko nebylo vidět. Na fotky se můžete podívat ve Fotogalerii - Prochajda 5.2.2009

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25.ledna 2009

Tak a opět se hlásíme....

dneska už sme byli na jedný procházce u lesa...skvěle sme se proběhli, pohráli sme si a taky procvičili nějaký povely. Sníh u nás jeden den skoro všechen roztál, ale přes noc padalo a padalo....a tak je sněhu pořád dost.

Ještě čtyři dny a panička bude se mnou celej tejden doma.....budou u nás jarní prázdniny! To bude paráda!

Jinak se u nás nic zvláštního neděje, ale při další aktualizaci sem dáme určitě nějaký nový fotečky...

18.ledna 2009

Tak a pořád máme u nás hodně sněhu, i když už pomalu přes den roztává, ale přes noc přimrzne a to je potom pěkná klouzačka. Dopoledna jsme byli s panička na procházce a vzali jsme s sebou foťák, tak se na fotečky můžete podívat ve fotogalerii - Prochajda 18.1.2009!! Jeden den u nás svítí krásně sluníčko a druhý den je mlha, že není vidět ani, kde se pomele jakej zajíc nebo srnka. Nic zvláštního se momentálně neděje, akorát, že panička chodí do školy a nemá moc času častěji aktualizovat, ale snaží se všechno stihnout.

Obrazek

 

 

12.ledna 2009

Konečně se dostáváme po delší době k aktualizaci. Panička nestíhá nějak aktualizovat častěji stránky...te´d toho má hodně do školy a hned, co přijde ze školy chodí se mnou na procházky. Teď máme krásný počasí....je u nás sníh...i když ho není moc, ale je krásně všude bílo. Taky je hroozně velikej mráz, ale mě se líbí, jak je zima.....hlavně ty válenice ve sněhu!! Nový fotečky bohužel zatím nemáme, ale budeme se snažit to, co nejdřív napravit.

4.ledna 2009

A jsme zase o rok starší. U nás je pořád hodně mrazivo. U nás na rybníku je pořád hodně moc lidí a panička povídala, že bruslijou...teda já nevím co to je, ale vypadá to zajímavě. Chodíme na hodně dlouhé procházky, ale pořád bych chodil na delší a delší....panička mi povídala, že zachvilku budu úplně neúnavnej. Jinak se u nás zatím nic novýho neděje, ale určitě brzo zase přidáme nějaký fotečky z procházky...jen panička nemůže zapomenout ten svůj foťák.

 
2008

 Hodně úspěchů, štěstí, ale hlavně zdraví do nového roku 2009

 přeje Badík se svou smečkou

 

 

31.prosince 2008

Tak dnešní den je poslední v roce 2008!

Dneska se mnou šla panička na procházku hned brzo ráno..šli sme na dlouho než obvykle a na další procházku jsme šli ještě odpoledne. Aby sme nemuseli chodit po tmě, protože budu pěkně doma....dnesak prejže budou všivhni střílet petardy a to není pro mě moc dobrý. Tak budu pěkně v teplíčku v pelíšku spinkat. Dopoledne na procházku vzala panička foťák, tak se můžete podívat na fotečky ve fotogalerii- Silvestr (procházka 31.12.2008).  Jinak je u nás krásný počasí...i když je venku hodně mrazivo..okolí je nádherný, jinovatka je na stromech a padá dolů...tak je všude bílo.

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26.prosince 2008

Výlet na Mařenku

Dneska mi panička oznámila, že jdeme na hooodně dlouhej výlet - na nejvyšší vrchol našeho okresu, na Mařenku, která měří 711m. Vyrazili jsme hned ráno a cesta byla opravdu hodně dlouhá, celou cestu jsem běhal na volno, potom mi panička házela po cestě klacek, nosil sem paničce rukavice.... Potom sme se zastavili u dačické studánky... to sme byli v půli cesty. Cesta plynula rychle, když sme konečně dorazili na ten nejvyšší vrchol...cesta se zdála docela krátká! Zpět sme se vydali do delší době, zapsali sme se ještě do návštěvní knihy a hurá zase z toho velikýho kopce dolů. Pod kopcem byli nějací cizí lidé s labradorem a tak byla panička ráda, že nejela po smyku dolů, protože mě musela mít na vodítku...hned bych se šel kamarádit. Výlet sme si parádně užili a na fotky se můžete podívat ve fotogalerii - Výlet na Mařenku 26.12.2008.

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24.prosince 2008

Dneska je konečně ten dlouho očekávaný Štědrý den!!! Panička s jejím tatínkem šli hned ráno se mnou na dloooouhou procházku. Odpoledne jsme už na tak dlouho nešli, protože pršelo, ale o to dýl sme se mohli dívat na pohádky. Večer mi panička dala večeři a říkala pořád něco o Ježíškovi, ale já stejně nevím kdo to je, protože sem ho ani nezahlídl, ale i přesto mi donesl hooodně dárečků ( polštář do pelíšku, dvě hračky, frolíky, dvě kosti z bůvolí kůže a pamlsky)!!! Štědrý den sme si moc užili, akorát to moc rychle uteklo. A další fatky najdete ve fotogalerii - Vánoce 2008.

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Krásné prožití svátků vánočních a hodně štěstí a zdraví do nového roku

                             přeje Bady s celou svou smečkou

reindeersleigh20078.gif (8505 bytes) 

 

 

Obrazek

21.prosince 2008

Dneska máme trochu víc zajímavých věcí!

- Badík v pátek ráno začal kulhat...bolela ho přední pravá nožička. Když běhal nebylo to vůbec poznat, ale jak chvilku ležel a potom měl jít...než nožku rozešel, kulhal docela hodně. Včera ráno jsme si mysleli, že to bude lepší, ale bohužel ne!! Když jsme šli odpoledne na procházku...Badík řádil ve sněhu a nebylo na něm nic znát, ale až sem ho zavolala, aby šel ke mně, tak najednou spomalil a kulhal!!! Dneska už Badík nekulhá vůbec, takže je to v pořádku.

- Včera u nás celý den sněžilo, takže doufáme, že se počasí trochu umoudří a budou Vánoce na sněhu.

- Dneska je čtvrtá adventní neděle, tak všem přejeme, aby si užili ten krásbný předvánoční čas a potom si užívali Štědrého dne!!

13.prosince 2008

Hurááááááá!!!!!
Konečně zase napadl sníh i u nás, tak jsme si to museli jít pořádně s paničkou užít! Vyrazili sme dnesak dopoledne na hodně dlouho ven a užívali si ty sněhové nadílky. Ale už sníh zase taje... není ho ani tolik, jako bylo předtím.

Šli jsme na naši obvyklou trasu..panička mě cvičila, potom mi házela klacek, i když dneska jsem byl tak rozdováděnej, že se mi moc nechtělo nosit aportek zpátky!!! Ale jinak mě panička chválila, že prej poslouchám čím dál víc...no, blíží se Vánoce, tak kdo by nepolsouchal. Taky mi panička říkala, že čím sem starší, tak tím víc energie v sobě mám a to chodím pořád na delší a delší procházky a čím dál častěji.

Na fotky z dnešní procházky se můžete podívat ve Fotofalerii-Procházka 13.12.2008

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Obrazek

10.prosince 2008

Už zbývá jen 14 dní do Štědrého dne

Panička byla včera a dneska doma, protože jí nebylo dobře, ale dneska už jí bylo líp a tak jsme vyrazili na konečně normální dlouhou procházku, kde sem se mohl proběhnout a pročmuchat...prohnal jsem i pár srnek, ale protože se jich tak trochu bojím víc než ony mě, tak sem se hned vrátil za paničkou a zapózoval na balíkách slámy a s vodítkem v puse!!! Tak a tady se mrkněte na fotečky:

Obrazek

 

 

 

 

 

Obrazek

 

7.prosince 2008

Dneska je druhá adventní neděle, tak si všichni užijte přípravu na Vánoce, do kterých zbývá 17 dní

5.prosince 2008

Dneska chodí Mikuláš a čertíci..tak sem celý den a večer doma, protože se bojím toho, když někdo střílí petardy!!! Mikuláš mi taky nadělil velikou kabelu celou dobrůtek..asi sem byl hodnej kluk!!! Dostal sem 2kg mích oblíbených frolíků, 30ti centimetrovou kost na kousání a velikej balík všelijakejch pamlsků.

Všem přejeme bohatou mikulášskou nadílku.

Mikuláš - obrázek

1.prosince 2008

Tak a začíná nám poslední měsíc v roce 2008!!! Za 23 dní začínají Vánoce a bude chodit Ježíšek!!!

30.listopadu 2008

A je tady první adventní neděle!!! Včera panička dělala se svou maminkou adventní věnec a celej domeček máme vyzdobený vánočními věcičkami!!! Akorát to počasí nás nějak zlobí. Sníh pomalu, ale jistě taje...ale pořád se dá skvěle norovat a válení je taky pořád úžasný...! V pátek budou chodit čertíci...to se uvidí jestli mi něco taky Mikuláš přinese nebo ne!! No..uvidíme...snažím se teď poslouchat a panička mě pořád chválí!!! Tak je to skvělý a potom sem dáme nějaký informace

A tady fotečka, jakej máme krááásnej adventní věnec:

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

Obrazek

23.listopadu 2008

Huráááá sněžííí!!!

je tady skoro konec listopadu a už nám napadl sníh...doufám, že vydrží hooodně dlouho, ptotože když sou veliký závěje a je zima...to se to venku běhá. Pořád se u nás střídají sněhové bouřky!!!!! Chumelí se a chumelí....před týdnem ještě svítilo pěkně sluníčko a dva dny jenom padá a padá sníh...už je ho tolik, že zachvilku pujdeme s paničkou sáňkovat! Byli sme dneska dopoledne na procházce a panička s sebou vzala foťák, ale moc normálních foteček z toho nebylo, protože je hodně velikej vítr a padal zrovna hodně sníh..!!!

Obrazek

 

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

17.listopadu 2008

Tak a konečně se dostáváme opět k aktualizaci. Dneska jsme s paničkou vyrazili na procházku jako vždycky dopoledne, ale protože svítilo pěkně sluníčko...panička s sebou vzala i foťák!! Odpoledne sme byli taky na procházce ještě delší, ale protože pořád foukal velký vítr a bylo tak studeno...tak panička nechala foťák už prodnešek odpočívat. Dopoledne sme tak trochu spojili procházku se cvičením...museli jsme procvičit základní povely. Taky sme si našli pěknej klacík a Badyček ho nosil paničce....co by za frolíka neudělal.

Určitě se mrkněte na fotečky TADY

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6.listopadu 2008

   A je tady čas na aktualizaci a nový zápis v deníčku!!! Máme se celkem dobře, i když minulej tejden byl lepší, protože byla panička doma a nemusela do školy. Chodíme odpoledne na dlouhé procházky, ale večír je to horší. Je brzo tma, tak musíme chodit po naší vesnici a to už si moc nepoběhám, protože po silnici jezdí dost aut!!! Ale já se proběhám hodně na odpolední procházce, takže mi potom stačí už jenom taková "docházka".

   Představte si, že sem paničku pořádně rozzlobil, protože sem jí rozkousal botu!! No co, když musela nachvilku odejít tak sem se musel hned zabavit.....

 

1.listopadu 2008

Tak a máme tady další- jedenáctý měsíc v tomto roce...za necelé dva měsíce už bude chodit Ježíšek a budou nejkrásnější svátky v roce- Vánoce!!!

29.října 2008

Tak zase po delší době aktualizujeme!!! Počasí je čím dál horší....dneska zatím jenom prší a prší!!! Panička je se mnou celej tejden doma, tak si užíváme prázdniny. Chodíme na dloooouhý procházky. Když je večír tma už tak brzy, tak jdeme na obchůzku po naší vesnici a potom jdu s paničkou pěkně domů a tam si lehnu do svýho pělíška, čekám až mi dá panička jídlo a pak jdu do boudy s kostičkou, co mi dala panička na dobrou noc....to se ale mám, co?! 

19.října 2008

Dneska je krásné počasí, tak jsme s paničkou hned ráno vyrazili na procházku a dokonce panička vzala i foťák, takže se můžete mrknout na fotečky ve Fotogalerii- Procházka 19.10.2008. Tento týden jsme si docela dost užívali na procházkách, panička mě cvičila a prý je to taky hodně vidět, protože jak mě panička delší dobu neprocvičí...poslouchat se mi moc nechce!!! Alr teď už poslouchám prý na slovo...vždycky, když mě panička zavolá, tak za ní letím s velikým úsměvem!!! Jeden den u nás pršelo, ale jinak svítí sluníčko, i když není zrovna moc teplo..ale mě se víc líbí, když je hladnějc! Když je teplo, tak se mi moc nechce běhat. A ještě když jsme u toho běhání, tak s paničkou pořád občas chodíme běhat, i když ne tak často, jak o prázdninách

Obrazek

Na ostatní fotečky se podívejte zde

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.října 2008

Tak a je tady zase čas na aktualizaci. Už je vidět, že je podzim a počasí se pořád střídá...chvilku prší, druhý den zase svítí sluníčko...to je něco Na procházkách si to užíváme tak nebo tak....když se zrovna neprocházíme s paničkou venku, nehrajeme si, nebe mě panička necvičí, tak si to s ní užívám doma pěkně v postýlce. Když se panička musí učit do školy, tak si mě vezme pěkně domů a to je potom pohoda se prospím a můžeme jít zase na prochajdu!!! Včera sme zase byli na prochajdě s Rastíkem....potkali jsme ho s paničkou na cestě, tak sme vyrazili společně. Tak a teď sou na řadě slíbený fotečky...tak se mrkněte....

Obrazek

 

:: na prochajdě

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

2.října 2008

Zdravíme všechny :o),

tak se konečně zase dostáváme k aktualizaci.......máme tady druhý měsíc, kdy se chodí do školy.....to to utíká! Za dva měsíce a pár dní budou Vánoce...tak je zase na co se těšit a ne málo. Dneska sme podnikli jednu procházku s kámošem Matym.....včera sme potkali Rastíka....tomu říkám psí život!!!! Taky nezapomínám zlobit...aby se neřeklo, s paničkou chodíme teď zase běhat, když je tak trochu chladnější počasí....chvilku prší, chvilku svítí sluníčko....to je něco! Panička mě taky skoro na každý proházce civčí...prej abych nezapomněl poslouchat. O víkendu má svítit sluníčko, tak už snad doufám budou slibovaný fotečky...

20.září 2008

Do delší odmlce zase aktualizujeme!!! Dneska ¨se mnou šla panička brzo ráno na dloouhou procházku...tak sem měl hrooznou radost...běhal sem po poli, hrás si s paničkou, poslouchal....prostě skvělý. Taky chodíme společně na procházky s kámošem Rastíkem a nebo s Matýskem...to je štěňátko černýho labradora.  Teď se u nás nic zajímavýho jinak neděje....ale až se dít bude....hned to sem přidáme!

9.září 2008

Po osmi dnech se konečně ozíváme i v našem deníčku !!! Panička toho má poměrně hodně....ráno odejde, přijde kolem třetí a jdeme honem hurá na naši první procházku.  Potom se vrátíme...chvilku si odpočineme a hurá na další! I když panička chodí do školy....pořád se mi věnuje co to jen jde.....chodíme se koupat do rybníka....sem tam zazlobím, ale panička ví, že je to normální!! Včera večír jsme potkali kámoše Rastíka...tak jsme zablbli, pročmuchali se. Taky máme nový vodítko, protože se nám to starý nějak pochroumalo....panička mi hned druhý den koupila nový, tak je to fajn.Co nejdříve sem dáme taky nějaký fotky, ale jak říkám...nezbývá nějak čas!!!

1.září 2008

Tak a dneska nám začíná devátý měsíc v roce 2008. Dnešním dnem také začala škola, tak jsem musel být doma a čekat až se panička vrátí domů....dneska se vrátila v deset, ale zítra to prý bude horší, protože se vrátí až později!!! Byli jsme dneska na dvou dlouhých procházkách!!! Byl sem taky moooc pochválenej, protože sem prý poslouchal jak nejvíc to umím. Nejvíc radosti bylo, když mi panička házela venku klacek a pak vodítko...to mám nejraději.

Taky jsme vyhráli první místo v soutěži o nej psa....mooooc všem děkujeme za hlasy!! Až budeme mít diplom, určitě ho sem panička dá a taky až nám přijde cena...dáme sem nějaký pěkný fotky.

31.srpna 2008

Tak a dnešním dnem končí letní prázdniny.....ale co, vždyť budou další!!! Taky že sme si dneska pořádně užívali krásného počasí na dlouhý procházce, ranní procházce a ještě nás čeká jedna. S paničkou jsme taky blbli na dvoře.....panička mi házela míček a já poslušně nosil!!! Taky když jsme šli z procházky jsme potkali Rastíka....museli jsme se pořádně pozdravit. Dáme vám sem pár fotek z toho, jak jsme si hráli s paničkou...!!! Tak se mějte a já zase valím na dlouhou večerní prochajdu!!

Obrazek

 

 

:: Tady je :o)

 

 

Obrazek

Odpočívající Badík ::Obrazek

 

 

 

Mááááám ho =D

 

Obrazek

 

 

 

Nahřívání na sluníčku :-* ::

 

 

 

27.srpna 2008

Teplé, slunečné počasí nás dneska doprovázelo už na několika procházkách a ta hlavní se konala odpoledne s naším kámošem Rastíkem!!! Prvně jsme vyrazili s paničkou sami, ale nakonec sme potkali Rastíka s paničkou, takže sme vyrazili ještě společně. Pořádně jsme zablbli a paničkys si zase popovídali, takže to bylo skvělý.

Taky by sme tímto dnem chtěli popřád Besince(-štěně od kámošky Asty) k jejím krásným čtyřem měsícím....ať se jí daří čím dál víc a moc nezlobí tu svoji smečku!!

23.srpna 2008

Dneska je u nás zataženo....sem tam spadne nějaká ta kapka, ale že by pršelo, to ne!!! Každý den, když bylo pěkně, tak sme s paničkou chodili aspoň dvakrát denně k rybníku.....to byla paráda!!! Jeden den sme venku potkali dva pejsky...ten jeden se mě bál, ale ten druhej ne...tak sem na něho pořádně zaštěkal a co myslíte, že udělal?!............zůstal stát na místě a taky začal štěkat!!! Dneska sme vyrazili na procházku a panička vzala foťák, tak dneska budou i fotky!!! Jinak se u nás nic zvláštního neděje.....užívejte ten poslední volný týden!!! Tady dáváme jednu fotku z procházky a zbytek fotek je ve fotogalerii.

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

18.srpna 2008

Skoro celý víken u nás pršelo, ale jak bylo vidět, Badíkovi to bylo mnohem příjemnější než když je vedro :o)!!!! Dneska jsem s Badíkem vyrazila na procházku hned ráno, ale nebyla jen tak obyčejná.....šli jsme spolu omrknout jednoho koníka a jednoho poníka. Hned ráno se pásli na pěkně zelený trávě, tak se podařilo paničce vyfotit nějakou tu fotečku :-). Odpoledne sme narazili na našeho kámoše Rastíka......tak sme vyrazili na společnou prochajdu!! Pesani si pohráli a pořádně se vylítali a paničky si pokecaly. Když sme byli tak v půl cestě, Badíka štípla včela....chudák maličkej! A jak už panička tušila....Bady se nechtěl už hnout....ještě když ho včela štípla do pacičky! Po chvilce "masáže" pacičky si dal Bady říct a dorazili jsme do cíle....chvilku Badík sice kulhal, ale jak se zchladil v Rastíkově vaničce....bylo veselo!!! Tadyk máte fotky na ukázku z pozorování koníka a poníka, ale na procházce panička neměla foťák, tak bohužel fotky nemáme.....ale příště určitě nějaký budou!!!

Obrazek

 

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

11.srpna 2008

Dnešní den sme se s mamkou rozhodli, že vezmeme Badíka k rybníku, co je asi 3km od naší vesnice, takže sme se mooc pěkně prošli a Bady se pěkně proplaval!!! Teda i přesto jaký bylo teplo se Badík zaručeně prolítal, co to šlo....šli jsme okolo pole a Bady se chvíli díval do vysoký trávy.....takyže tam něco čmuchal...vyběhla odtud pěkná, veliká srnka, tak Badík nelenil a rozběhl se po ní!!! Moc daleko ale neběžel, protože srnka zaběhla do blízkýho lesa a Bady si sám do lesa nedovolí vběhnout....takže zase běžel zpátky k paničce. Taky sem Badíkovi koupila nový obojek, aby měl dva. Tak teď vám sem dáme dvě fotky a na ostatní se podívejte ve fotogalerii!

Obrazek

Obrazek6.srpna 2008

Dneska je krásný slunečný den!! Sem s paničkou od včerejšího dne doma úplně sám, protože paničky sestra začla chodit na brigádu a mamka s taťkem sou pořád v práci, takže si užíváme spolu volných dnů. Taky sme zase potkali kámoše Rastíka, tak jsme pořádně zařádili......i když na sebe někdy štěknem, ale pořád to myslíme jako součást hry!!!Vždy štěkne pouze ten, co není v přesile!!!!!! Jinak se u nás neděje nic zvláštního, ale hned jak se něco dít bude, tak to sem napíšeme........

1.srpna 2008

Tak a dneska začíná druhý měsíc prázdnin, takže užívejte všichni volna a krásnýho sluníčka jenom co to de

31.července 2008

Ahojky všichni :o)!!!

Dneska sme Badymu udělali takový příjemný den....koupali sme ho pěkně vonícím šampónem pro psy. Bady moc vodu ve vaně nemusí, ale v rybníce by se koupal celý den....to teda nechápeme!!! Takže Badík pěkně voní a leskne se ještě víc než dříve! Taky má mnohem jemnější srst, ale o moc ne, protože on ji má jemnou pořád.

Po koupání jsme s Badym vyrazili na dlouhou prochajdu, aby pěkně proschl a nelehl si na studenou zem......ještě by nám prochladl!!! Ale vrátíme se k tý procházce: Tak sme si to tak šli, ale co by to bylo za procházku, kdyby sme nikoho nepotkali.....před náma šla jedna paní s takovým střdně velkým křížencem.....pustila ho na volno, ale vůbec nás neviděla....teď chtěla zabočit do takovýho kopca a mi, že půjdeme rovno! Jenomže ten pes běžel po naší plánované cestě a ona zůstala stát a volala a volala....pejsek ji moc neposlouchal, ale co bylo nejhorší, že nás uviděl. Když ho jeho majitelka uviděla, jak se na nás kouká, tak se otočila uviděla nás a šla si ho chytit, jenže ten pes se rozběhl, vyhl se svý paničce a šel přímo na Badyčka!!! Bady zůstal stát jako socha a ten pes na něho začal vrčet a taky začal Badyho očuchávat...ta paní si konečně pro toho svýho psa došla a chytla si ho, ale jak ho chytla za obojek, tak on začal vrčet ještě víc.........ale náš Badík se nedal a pořádně na něho štěkl, že ten pes přestal i vrčet...tak sme si tak spokojeně pokračovali dál a už sme nikoho nepotkali

Bohužel nemáme fotky z koupání ani z procházky, protože máme foťák na opravě

16.července 2008

Tak máme za sebou půlku třetího týdne prázdnin :o)!!! To to utíká. S Badym chodíme pořád na procházky a běhat.......i když se nám občas moc běhat nechce, ale musí se! Badíka jsme vážili a má o čtyři kila víc než před rokem, takže váží 34,2 kg!!! Vůbec to na něm není poznat.....přes zimu asi trochu zmohutněl a nějak nám ta váha zůstala!!! Jinak se u nás neděje nic takovýho zvláštního.....!!!

V neděli pojedeme na dovolenou, tak doufám, že ještě stihneme nějakou tu aktualizaci a když ne, tak počkejte, kolik sem dáme potom fotek a velikej zápis!!! Tak se mějte a užívejte prázdnin a teplýho, slunečního počasí.

12.července 2008

Dneska sem vzala Badíka jako vždycky ráno na procházku, ale taky sme s sebou vzali foťák, tak se koukněte na nějaký zajímavý fotky na úvodní straně a ještě dávám dvě fotky sem:

ObrazekObrazek

 

 

 

 

 

 

 

8.července 2008

Dneska jsme navštívili naši paní veterinářku, protože sme jeli s Badym na očkování!!! Museli jsme jet autem, ale jak Bady nesnáší cesty, tak se mu udělalo špatně. No, uvidíme, jak dojedeme na naši dovolenou......to bude hodně velikej zážitek!!!

5.července 2008

Tak a první týden prázdnin je skoro za námi, ale ještě je před námi 57 dní, takže je ještě dost času si užívat volna a slunečného počasí =D!!! Dneska sme s paničkou vyrazili na procházku místo běhání, protože sme měli v noci takovou "pohotovost"!! Bydlíme kousek od místa, kde se většinou slaví zajímavé události.....no, a včera večer tam někdo pouštěl petardy a Baďulka se jich hrozně bojí, tak se mnou spinkal v postýlce........teda spíš vedle postele, ale hlavní bylo, že mohl být se mnou v pokoji!!! A teď se vrátíme k tý procházce........sme tak šli a já sem uviděla zajíca. Badyho sem rychle zavolala, ale on už je tak vychytralej, že se vždycky ještě rozhlídne, co se děje, že musí jít za mnou!!!!! Tak se rozhlídl a zajíca uviděl, jak siá běží kousek před náma. Ale zůstala sem koukat, když sem na Badyho zavolala po druhý.......mélem mi až vypadly oči!!!!! Badyček i přesto, že viděl zajíca poslechl a přišel ke mně. Takže sem na Badíka moooooooc pyšná!!!!!

1.července 2008

Dnešním dnem oslavujeme.....protože je to přesně dva roky, co Bady bydlí s námi!!! Je to, jakoby to bylo včera, co jsme si dovezli domů to maličký zlatý sluníčko. Takže Badíku, přejeme ti, aby si s námi strávil ještě spoustu takových pěkných roků, jako byli tyto dva! I když se na tebe někdy rozzlobíme, pořád tě máme úplně nejvíc rádi.......takže buď pořád takový, jaký si!!!!

Tak a máme tady konečně prázdniny!!! S Badíkem jsme včera dělali úplně ten největší úklid, ale dneska........jakoby sme nic nedělali. Taky sme si naplánovali program, který se uskuteční u nás každý den a týká se procházek: ráno půjdeme běhat (tzn. dloooooouhá procházka), odpoledne krátká procházka a na večír půl- jedna hodina cvičení.......včera už jsme náš program zkoušeli a docela zábava.......když jsme šli cvičit na naši "cvičící" louku, tak sem zjistila, že Badyček umí úplně skvěle aport. Taky Badymu dneska začínám dávat kloubní veterinární přípravek značky ALAVIS, protože má Baďulka teď větší zátěž kvůli tomu běhání. Na tento přípravek je zvyklí už od malička,protože sem mu dávala tyto vitamíny v brůběhu jeho růstu.

Tak a teď dvě fotečky:

Obrazek:: Badíkův výběh =D....na týhle fotce si Badík opatruje svoji "peřinu" :o)

 

 

 

 

 

Obrazek

 

::Bady po hodince běhání